Orhan Bıyıklı Fun Clup


Kyıt ol veya Giriş yap
Orhan Bıyıklı Fun Clup

Orhan Bıyıklı Fun Clup

Pazertesi: Kırık Kalpler Salı: 4.Osman Perşembe: Tek Türkiye Cuma: Kollama 19.50 de Samanyolu Tv.de

  Genel Kurallar 1

  Paylaş
  avatar
  Yigit-Gunduzalp
  Admin
  Admin

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 56
  Mesaj Puanı : 473
  Kayıt tarihi : 30/01/10
  Yaş : 34
  Nerden : Fransa
  İş/Hobiler : Sabit_
  Lakap : Yigit gunduzalp_ve_Sabit....

  Genel Kurallar 1

  Mesaj tarafından Yigit-Gunduzalp Bir Perş. Şub. 11, 2010 12:22 am

  Aşağıda belirteceğimiz kurallara tüm üyelerimizin mutabık kalacağına canı gönülden inanıyoruz...

  Amacımız kimseye ders vermek, birilerine haddini bildirmek, kendi düşüncelerimizi aşılamaya çalışmak falan değil karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak dogruya ulaşmaktır.

  Herhangi bir siyasi görüşün veya ideolojinin sözcülüğünü yapmak gibi bir niyetimiz olmadığı gibi, hakkın, dogrunun, güzel olanın yanında olmak asli vazifemizdir.

  Sitemiz ve forumumuzda verdiğimiz hizmetler ücretsiz olmakla beraber bu hizmetleri alan üyelerinde bu hizmetin selameti için akl-i selim davranmaları gerekmektedir.


  Yani üyelerimiz nasıl sitemize kendi özgür iradeleri ile geldiyse, bu portalın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için açıklanan kurallara uymak zorundadırlar.

  Genel Kurallar 1

  1 -) Site ortamından daha çok rağbet gören ve kontrol edilmesi daha güç olan forum ortamının tüm yetkileri yönetici ve moderatörlere aittir. Bu kişiler gerekli hallerde mesajları silme veya düzenleme hakkına sahiptirler. Belirtilen kurallara uymayan bir kullanıcının, mesajı silindiği takdirde itiraz hakkı yoktur.

  2 -) Sistem dahilindeki mesajlarınız, sisteme girebileceğiniz kullanıcı bilgileriniz ve e-mail adresiniz size özeldir ve başka bir site yada firmaya aktarılmaz, satılmaz, paylaşılmaz.
  Sadece yasal bir talep geldiğinde size ait bilgiler ilgili makama açıklanabilir.

  3 -) Forumlardaki mesajların içeriğinin sorumluluğu tamamiyle mesajı yazan kullanıcıya aittir başka bir şekilde site yöneticilerini bağlamamaktadır.

  4 -) Site ve forum kurallarına uymadığı tespit edilen kullanıcıya bir uyarı verilecektir.
  İkinci bir uyarıdan sonra aynı davranışlarda ısrar eden kullanıcı ise siteden ve forumdan uzaklaştırılacaktır.

  5 -) Daha öncede belirttiğimiz üzere resmi bir makamdan talep geldiği takdirde size ait bilgiler ilgili makama verilebilir.

  6 -) Eski tarihli, güncelliğini yitirmiş forum konularını, kötü amaçlarla, forum üyelerini yanlış bilgilendirici, tartışma çıkarıcı yönde güncellemek yasaktır.

  7 -) Foruma kişi, kurum, kuruluşlar hakkında; gerçekliğini ispatlayamacağınız, karalama veya tek yönlü propaganda içerikli mesajlar yazmak yasaktır.

  8 -) Forumun işleyişi ve forum kuralları konusunda üyeleri bilgilendirmek forum yöneticilerinin görevi değildir. Üye olan herkes bu şartları okumasa dahi kabul etmiş sayılır.

  9 -) Sitemiz üyelerini faydali konularda bilgilendirmek, üyelerimizin birbirlerinin bilgisinden faydalanmalarini saglamak icin acilmis bir sitedir, dolayisiyla burasi bir arkadaslik sitesi degildir. Sitemizi arkadaslik sitesi gibi algilayan üyelerin farkina varilirsa veya sikayet gelirse üyenin mesajlari ve özel mesajlari incelendikden sonra üyeligi iptal edilir.

  10 -) orhan biyikli fan sitesi Divanı kuralları istediği zaman değiştirebilme hakkını saklı tutar.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 2:11 am