Orhan Bıyıklı Fun Clup


Kyıt ol veya Giriş yap
Orhan Bıyıklı Fun Clup

Orhan Bıyıklı Fun Clup

Pazertesi: Kırık Kalpler Salı: 4.Osman Perşembe: Tek Türkiye Cuma: Kollama 19.50 de Samanyolu Tv.de

  Genel Kurallar 2

  Paylaş
  avatar
  Yigit-Gunduzalp
  Admin
  Admin

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 56
  Mesaj Puanı : 473
  Kayıt tarihi : 30/01/10
  Yaş : 34
  Nerden : Fransa
  İş/Hobiler : Sabit_
  Lakap : Yigit gunduzalp_ve_Sabit....

  Genel Kurallar 2

  Mesaj tarafından Yigit-Gunduzalp Bir Perş. Şub. 11, 2010 12:24 am

  1 -) Sitemizin kendine göre belli bir seviyesi vardir ve bu seviyeye aykırı hareket eden her kim ise mazi olur, sürgüne gönderilir.IP adresi banlanır.

  2 -) Sitede kişileri aşagılayıcı, karalayıcı, küfür içerikli mesaj atanlar mazi olur, sürgüne gönderilir.
  IP adresi kilitlenir(ban).

  3 -) Sitede üyelerinin birbirleri hakkında hakaret içeren ifadeler kullanmaları yasakdır, aksi halde bu kuralı ihlal eden mazi olur, sürgüne gönderilir.
  IP adresi kilitlenir(ban).

  4 -) Sitede alinti yaparak gonderilmis siirler,yazilar akli bulandirici yatak edebiyati iceriyor ise gonderen kisi Mazi olur,Surgune gonderilir.IP adresi banlanir.

  5 -) Sitede uyarildigi halde ortami provoke edenler olur ise provokator mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  6 -) Sitede Forumlarda var oldugu halde yeni bir ayni basliktan acilirsa bu kisi 5 kez uyarilir,veya genel forum kurallarina riayet etmesi beklenir ,eger netice degismez ise mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  7 -) Sitede ozel mesajlar ile uyelerin birbirlerine hakaret ettigi bir durum soz konusu olur ise ve Divan uyeleri bundan haberdar olur ise sonucta o uye mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  8 -) Site icinde birbirlerini ozel hayattan taniyan kisilerin, ozel hayatina dair bilgilerin Site Uyeleri Meydaninda verilmesi uygun gorulmez,aksi olur ise yapan mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  9 -) Sitemizde Futbol ve sonuclarinda ortamı bir tartışma alanına sürüklemek, üyelere karşı kırıcı ifadeler kullanmak, uygunsuz tezahüratlar yazmak tehlikeli ve yasaktır.Bu kurala uymayan uye mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  10 -) Sitemiz icinde 'hileli reklam " yaparak uyelerimizi yanlis adreslere yonlendiren veya uyeler uzerinden maddi menfaat guden uyelerin mesajlari silinir ve uyarilir, eger gerekli uyari kabul gormez ise bu kisi mazi olur, sürgüne gönderilir. IP adresi kilitlenir(ban).

  Butun bu kurallarin disina cikan uye yöneticiler tarafindan diger üyeler ibret-i alem olsun diye Divan-i Harbi Samanyolunda sallandirilir, isterse 500 mesaj atmis olsun tüm mesajlari silinir, IP adresi kilitlenir (ban), sürgüne gönderilir , mazi olur. Kullanıcı ismi ve bedeni üyeler meydanında 40 parcaya bölünür, 4 bir tarafa gönderilir ve sehrin 4 girisine parcalari demirlere asılır,bir sure sonra akbabalar cesedine hucum eder,kokusu yayılır,bu üyenin kullanıcı ve maili her bir yerde ifade edilir,ona yaklasan onun belasına bulaşır ve öyle devam eder.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 3:32 am