Orhan Bıyıklı Fun Clup


Kyıt ol veya Giriş yap
Orhan Bıyıklı Fun Clup

Orhan Bıyıklı Fun Clup

Pazertesi: Kırık Kalpler Salı: 4.Osman Perşembe: Tek Türkiye Cuma: Kollama 19.50 de Samanyolu Tv.de

  Genel Kurallar 3

  Paylaş
  avatar
  Yigit-Gunduzalp
  Admin
  Admin

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 56
  Mesaj Puanı : 473
  Kayıt tarihi : 30/01/10
  Yaş : 34
  Nerden : Fransa
  İş/Hobiler : Sabit_
  Lakap : Yigit gunduzalp_ve_Sabit....

  Genel Kurallar 3

  Mesaj tarafından Yigit-Gunduzalp Bir Perş. Şub. 11, 2010 12:27 am

  1 -) Başka sitelerden yapılan alıntıların kısa tutulmasını (anlam bütünlüğü kaybolmayacak şekilde en fazla 5-10 cümle) ve yararlı bilgi içermesini kaynak belirtmek koşulu ile Samanyolufanları Divani kabul eder.

  2 -) Alıntı yapılan sitenin hakkında dogrudur, eğridir, sahipleri iyi insanlar , çok amaçları olan şer bir site vb. şekilde siteleri övme veya yerme hüsnü kabul görmemektedir. Üyeleri iyi veya kötü şeklinde yönlerdirme yöneticiler tarafından uygun şekilde düzeltilir veya mesaj tamamen silinir.

  3 -) Alinti yapilan sitelerde devletin mevcut yürürlüklerindeki resmi kurumlarına ve kurum çalışanlarına karşı aleni tahkir, küçük düşürme , üyeleri belli bir noktaya sevkedip kasıtlı yönlendirme, doğrulugu veya sonucu netleşmediği halde süreç içinde olan yargıya müdahale eder nitelikte fikir beyan etme, yorum-lar yazma ve yönlendirme Samanyolufanları Divanı tarafindan uygun görülmemektedir.
  Böyle bir durumda yöneticiler gereklilik görürlerse yapılan yorumlar ya duzenlenir veya tamamen silinir.

  4 -) Site uyelerinden herhangi birinin bir donem birlikte oldugu kamuoyunda bilinen kisiler ile özel zakinliklari, muhabbetleri veya kamuoyunda bilinen bir kurum icin (Gazete,Dergi,Tv vb.) calistigi donemlerden sır olmasi beklenen veya bahsedilmesi uygun olmayan yorumların, fikirlerin ifade edilmesi Samanyolufanları Divani tarafindan tedbirsiz, gereksiz, bunlari yazmayin çocuklar dercesine dikkate alinir.
  Böyle bir durumda yöneticiler gereklilik görürlerse yapılan yorumlar ya duzenlenir veya tamamen silinir.

  5 -) Site üyelerinden herhangi birisi site içinde yorum yazarak daha once almış oldugu herhangi bir kullanıcı ismi ile alkalı veya açmıs oldugu herhangi bir baslik veya yazmis oldugu herhangi bir yorum hakkinda silinmesini, üyeligin iptalinin istenmesini ısrarla, özel nedenlerle veya tedbir amacıyla isterse bu istek Samanyolufanları Divanınca degerlendirilir ve gereken cevap verilir veya aciklama yapmadan gereken işlem yürürlüge konur.
  Yöneticiler gerekli değişiklikleri uygun bir şekilde yaparlar.


  6 -) İnsanların inanışlarına saygı içermeyen, kutsal değerlere saldırı niteliği taşıyan, kendi inancından başkasını yoksayar nitelikteki her yazı anında yöneticiler tarafından silinir. Unutulmaması gereken bir düstur vardır oda herkesin inancı kendinedir, kimse kimsenin inancına bağlanmak zorunda değildir.

  7 -) Site Uyeleri kesinlikle yorumlari yazdiktan sonra bu benim malim ve şunu yapmak istiyorum gibi isteklerde bulunmadan once yapilan yorumun artık sitenin mali oldugunu dusunup ona gore yöneticilerin degerlendirilmesine tabi tutulacagini bilmelidir.

  8 -) Site uyelerinden herhangi biri küsüyorum veya daha yazmayacam veya artik benimle konusma veya örtmenim arkadaşım silgimi çaldi veya kalemla başıma vurdu gibi nedenlerle küsmece oyunlarina girerse Samanyolufanları Divanı sadece tebessum edecektir.

  9 -) Adminler ve Moderatörler hakkında mesajlara yönelik ciddi iddialarda bulunanlar varsa, bu iddialarını 2 Admin ve 2 Moderatör arkadaşa delilleri ile sunmaları halinde MSNKAPI sarayinda orhan biyikli Fan Genel Divan Toplantisi´nda durum degerlendirmesi yapildıktan sonra gereken karar alinir ve şikayetçilere duyrulur.

  10 -) Yazılan her yorum sahibini bağlar, yazılmış herhangi yorumdan dolayı çıkabilecek hukuki bir sorundan dolayı orhan biyikli Fan sitesi ve yöneticileri sorumlu değillerdir.
  Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur..

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 3:05 am