Orhan Bıyıklı Fun Clup


Kyıt ol veya Giriş yap
Orhan Bıyıklı Fun Clup

Orhan Bıyıklı Fun Clup

Pazertesi: Kırık Kalpler Salı: 4.Osman Perşembe: Tek Türkiye Cuma: Kollama 19.50 de Samanyolu Tv.de

  Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı [Mevcut Üyeler de Okusun]

  Paylaş
  avatar
  Yigit-Gunduzalp
  Admin
  Admin

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 56
  Mesaj Puanı : 473
  Kayıt tarihi : 30/01/10
  Yaş : 34
  Nerden : Fransa
  İş/Hobiler : Sabit_
  Lakap : Yigit gunduzalp_ve_Sabit....

  Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı [Mevcut Üyeler de Okusun]

  Mesaj tarafından Yigit-Gunduzalp Bir Perş. Şub. 11, 2010 12:29 am

  Yeni üye arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz.  Sitemizde yazılan konuların hiçbiri orhan biyikli fan sitesi için bağlayıcı değildir ve ayrıca üyelerin yazdığı herşey üyeyi bağlar, orhan biyikli sitesinin yazarın yazmış olduğu herhangi birşeyle bağlantısı yoktur. Yazılan herşey üyenin kendi tasarrufuyla yazılmıştır ve çıkabilecek hukuki sorunlar üyeyi bağlar.

  orhan biyikli Fan sitesi bir aile sitesi olma özelliğini korumaya çalışmakta ve korumaktadır. Bu sebeple sitemizin Forum'u diğer forumlardan farklıdır. Sitemizde girilmemesi gereken konular net bir şekilde çizilmiştir. Bu kurallara uymak hem sizleri mutlu edecektir hemde moderatör arkadaşların üzerine çok iş yüklenmemiş olacaktır.

  Sitemiz kesinlikle bir tanışalım kaynaşalım arkadaş olalım sitelerinden değildir. Bu konuda en ufak bir izlenim bile edinmemiz ve ya böyle bir şikayetin bize ulaşması üyenini ebedi yasaklanma sebebidir.

  Sitemizde rütbeleme sistemi olarak Osmanlı ünvanları kullanılmaktadır. Mesaj sayısına göre rütbeler değişmektedir. Ayrıntılı bildi için Forum rütbeleri başlığına bakabilirsiniz. Sitemizde rütbe arttırmak için mesaj atmak yasaktır. Kullandığımız rütbeler sadece Osmanlı'yı hatırlatmak, bilmeyenlere öğretmek içindir. Diğer şekilde rütbe kullanılması taraftarı değiliz. İnsanları mesaj sayısına, rütbesine göre değil. Mesaj kalitesi ve kişiliğine göre yargılayan bir siteyiz.

  Sitemizde rütbe ve ya mesaj sayısı kaygısına bürünen arkadaşlar hakkında devamlı olumsuz görüşlerimiz vardır. Tek kelimelik (katılıyorum,teşekkürler, aynen,...vb) çok bir anlam ifade etmeyen, özellikle mesajlarının çoğu bunlardan oluşan üyelerin mesajları görüldüğü yerde silinecektir.

  Mesaj silme hakkı bütün moderatörlerimizde vardır. ve hangi mesajı ne sebeple sildiklerini sildikleri üyeye bildirme yükümlülükleri yoktur. Eğer müsait vakti olursa bildirip bildirmemek kendi insiyatifindedir. Moderatörlerimiz ellerinden geldiğince titiz davranarak mesajları büyük bir hassasiyetle incelemektedirler. Bu nedenle mesajınız silindiği zaman önce bir nedenini düşünmeli hala ikna olmadıysanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine mail atmalı veya özel mesaj yoluyla aktif moderatöre danışmalısınız. Sitede "Mesajım neden silindi", "Mesajlarım kayboluyor", vb başlıklar açmak yasaktır. Görüldüğü yerde onlarda silinecek ve uyarı cezası verilecektir.

  Eğer bir üye başlığı silindiği halde tekrar tekrar aynı başlığı ve ya mesajı yazmaya kalkışıyorsa üye hakkında cezai yaptırım uygulanacaktır.

  Mesaj ve ya başlıklarınızın silinmemesi için öncelikli ölçüt konunun siteye uygun olup olmadığıdır. Site içeriğiyle herhangi bir bağlantısı olmayan başlıklar direk çöpe atılır. Ve bir başlık açmadan önce mutlaka o konunun önceden var olup olmadığını araştırmalısınız. En kolay yolu sitenin üst tarafında bulunan arama motorumuzdur. Açacağınız başlığın içeriğini mutlaka aratmalı, benzeri varsa orada devam etmelisiniz. Moderatörlerin gözünden kaçan, göremediği sakıncalı mesajları ve ya benzer başlıkları mesajın sağ tarafında bulunan ünlem işareti yani "mesajı bildir" linkini tıklayarak bizlere bildirmenizi rica ediyoruz.  Sitemizde provoke amaçlı mesajlar görüldüğü yerde temizlenecektir. Sitemizin hassasiyeti İslam üzerinedir. Bu nedenle islami içeriğe ters, örf ve adetlerimize aykırı mesajlar sitemizde barınamaz. Teröristlik, Irkçılık, Türkiye Cumhuriyeti Devletini aşağılama, Darbe taraftarlığı içeren mesajlar sitemizde kesinlikle yasaktır.
  Irkını İslam'dan üstün görenlerin sitemizde yeri yoktur.


  Sitemiz orhan biykli yapımları hakkında paylaşımda bulunma ve tartışma yapmak için kurulmuştur. Hepimizin unutmaması gereken şey eleştiride ölçüyü korumak ve yapıcı eleştirilerde bulunmaktır. Bu site kesinlikle samanyolu televizyonundan önünde ve ya karşısında değil. Daima arkasından takip eden destekcisidir. Mesaj yazan arkadaşların bunun farkında olarak "o kadar emeğimiz var, söz söylemeye hakkımız var" gibi küstahça tavırlara bürünerek eleştiri ifadelerinde tozu kaçırmaları Samanyolu'nda birşeyler yapmaya çalışanların şevkini kırdığı gibi bizide ziyadesiyle üzmektedir. Sitenin yönetimi dahil hiç kimse bu tavra giremez. Ayrıca belirtelim ki sitemiz sadece samanyolu yapımları tartışmaları ve paylaşımları içindir. Bu nedenle sitemizde konu dışında olan meselelere sınırlamalar getirilmiştir.Sitemizde futbol muhabbeti yasaktır.

  Serbest Kürsü forumlarının kullanımına dikkat edilmelidir.Unutulmamalıdır ki bu site Samanyolu Fanları sitesidir. Serbest kürsü forumları altında Samanyolu Fanları değil, orhan biyikli Fan sitesi altında serbest kürsü forumlarıdır. Burada açacağınız başlıklarda, yazacağınız mesajlarda bu uyarıyı göz önünde bulundurmalısınız. Mesela Türkiye Gündemi forumumuzda açılan başlıklar gündemle alakalı olmalı ama bir yandanda orhanbiyikli Fanlarının hassasiyetlerini de barındırmalıdır, Türkiye'nin gündeminde x şarkıcısının y bebeğinin z oyuncağının nasıl birşey olduğu konuşuluyorsa bu bizi ilgilendirmez. Bu tür magazinsel, malayani başlıklar açmak yasaktır, görüldüğü yerde temizlenecektir.

  Sitemizde kullanacağınız avatarlar sitemizde yüklü olanlarla sınırlıdır. Sitede Kullandığınız imzalar serbesttir. Ancak içeriği siteye uygun olmayan ve alt alta gökdelen gibi imza yapanlar uyarılacak, düzeltilmediği takdirde imza yetkisi alınacaktır.

  Sitemizde her türlü uyarılara rağmen siteye aykırı davranış sergileyen üyelerimizi "Moderasyon Grubu" dediğimiz gruba dahil ederiz. Bu gruptaki üyelerimizin göndermiş olduğu mesajlar bir moderatör onaylamadan sitede gözükmez. Moderasyon grubuna kimlerin alınacağını site yönetimi belirler ve uygular. Herhangi bir neden belirtilmek zorunda değildir. Moderasyon grubuna alınan üyelerimizin önce aldığı uyarılara bakmaları, sitedeki mesajlarına bakmaları ondan sonra kararı sorgulamaları tavsiye edilir. Hiç kimseyi keyfimiz için bu gruba dahil etmeyiz.

  Sitede birşeyi sormadan önce lütfen sitemizin Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret ediniz. Sayfanın sağ üst köşesinden erişebilirsiniz. Oradan aradığınız cevabı bulamadıysanız sitemizin Sitemiz & Öneriler & Eleştriler forumunda önceden cevaplanmış soruları okuyabilirsiniz. Ayrıca üyelere yardımcı olması için hazırlanan videoları izleyerek forum kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

  orhan biyikli fan sitesi bir Ailedir. Bu ailienin iyi geçinebilmesi için kurallarımıza uyacağınızı ümit ediyor, sağlıklı bir forum ortamı oluşturmak için üzerimizdeki yükün ağırlığını bildiğiniz için bizi anlayışla karşılayacağınızı biliyoruz. Sitemizde şu anda bulunan yönetim kadromuzdan Padişah oguz başak abimiz hariç hiç kimse sitenin kurucusu değildir ve birbirlerini site kurulmadan önce tanımamaktadırlar. Sitenin yönetim kadrosunda bulunan yani Yönetici ve Moderatör arkadaşlarımızın hepsi siteye sonradan üye olmuş, siteye sevdalanmış, siteye sahip çıkmış insanlardır. Sitemizin amacı samanyolu yapımlarının doğru anlaşılabilmesi için internette bulunan bir boşluğu doldurmaktır. Sitenin bir sahibi yoktur, site tamamen üyelerindir. Birgün gelecek yönetim kadrosu yenilenecektir, eskiler çeşitli nedenlerden dolayı kopmak zorunda kalabileceklerdir ama sitemizin uzun yıllar -kurallara uyulduğu takdirde- devam edeceğini umuyoruz. Bu site bizim emanetimiz, emanete sahip çıkacak arkadaşların sitemizde var olduğuna inanıyor, bu siteyi sahiplenmelerini istiyoruz.

  Ailemize hoşgeldiniz.

  SİTE YÖNETİMİ
  Bu Flood'u bazılarımız çok yapıyor ve abartılınca ban sebebi oluyor.

  Flood Nedir?

  Flood ingilizce bir kelime Türkçe anlamı ; Bir konuya üst üst mesaj atmadır.Bundan basit bir açıklaması yoktur 1 konuya aynı üye üst üste mesaj atarsa flood olmuş olur buda sitenin düzenini bozar.

  Eğer Flood yapanlar uyardığı taktir de yapmaya devam ederse 1-3 gün uzaklaştıma alacaktır !
  avatar
  gündüzalp
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Cinsiyet : Kadın
  Mesaj Sayısı : 2
  Mesaj Puanı : 200
  Kayıt tarihi : 16/10/10
  Yaş : 29
  Nerden : gaziantep
  İş/Hobiler : kitap okumak
  Lakap : yigit

  Geri: Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı [Mevcut Üyeler de Okusun]

  Mesaj tarafından gündüzalp Bir C.tesi Ekim 16, 2010 9:05 pm

  yigit seni çok seviyoruz ve seni begenerek izliyoruz
  avatar
  gündüzalp
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Cinsiyet : Kadın
  Mesaj Sayısı : 2
  Mesaj Puanı : 200
  Kayıt tarihi : 16/10/10
  Yaş : 29
  Nerden : gaziantep
  İş/Hobiler : kitap okumak
  Lakap : yigit

  Geri: Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı [Mevcut Üyeler de Okusun]

  Mesaj tarafından gündüzalp Bir C.tesi Ekim 16, 2010 9:07 pm

  yigit devre arkadaşını geri getir ve necip amirine yardım et melikeyi affetme

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 2:12 am